25.srpna 2019

Včelínek - stánek s medovým občerstvením  včelínek letní                                                 

Začali jsme na jaře 2011 malým prodejním okénkem s nabídkou medu. Postupně jsme pozemek přizpůsobili pro stavbu pevného stánku se zastřešením na obě strany s posezením pro hosty v zahradě a stánek jsme pokřtili na "VČELÍNEK". Rozšířili jsme i prodejní nabídku. Kromě medu  dnes z naší vlastní produkce nabízíme také Bystrckou medovinu a propolisovou mast a tinkturu. Včelí produkty těžíme dnes již na dvou brněnských včelnicích. Jedna se nachází asi 200 m za bývalou hájovnou u Křivé borovice v Bystrci, druhá pak pod Palackého vrchem.

Včelínek, pivo dodá Jelínek

Na stánku pro občerstvení točíme SENTICKÝ KVASAR - kvasnicové pivo s přídavkem medu bez filtrace, pasterizace a bez jakékoliv chemické a tepelné úpravy od Jelínků ze Sentic.

Standardně máme 15° pivo a 11°. Točíme také bezalkoholovou pivní limonádu s přídavkem medu - KVASARKA.

Jednou za 3 měsíce pivovar vaří speciální pivo. Velikonoční pšeničné, Letní jednáctka, Svatováclavské nakuřované a vánoční speciální ležák.

V pet lahvích pak nabízíme kromě 15° a 12° také tmavý Kvasar 13° a bezalkoholovou limonádu s názvem KVASARKA.

POSEZENÍ V ZAHRADĚ  Zadní zahrada

Možnost pořádání soukromých oslav s grilováním a ohništěm.

Rezervace na mob.: 605 556 862

 

Kde nás najdete:

Medové občerstvení Včelínek se nachází na ul. Přístavní na mostě přes tramvajové koleje v Brně Bystrci. Pokud za námi cestujete tramvají, tak jeďte číslem 1 nebo 3, vystupte na zastávce Přístaviště a vystoupejte nahoru na most, odkud nás již uvidíte.